FUNDACJA AVE

Pierwszy dzień przesłuchiwań za nami Jak się wam podobało? Ja już mam swoich pierwszych fawor. Bądź na bieżąco . Wszystkie prawa zastrzeżone copy 2011. Design by Air Production s.c.

OVERVIEW

The domain fundacjaave.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have downloaded one page within the domain fundacjaave.pl and found twelve websites linking to fundacjaave.pl. There are two social networking sites acquired by this website.

FUNDACJAAVE.PL TRAFFIC

The domain fundacjaave.pl has seen a variation amounts of traffic all through the year.
Traffic for fundacjaave.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjaave.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjaave.pl

LINKS TO FUNDACJAAVE.PL

Галоўная - caritas-vitebsk.by

На сайце працуе сістэма выяўлення памылак і памылак друку Orphus. Знайшлі памылку ў тэксце? Выдзеліце яе мышкай і націсніце Ctrl Enter. Супрацоўнікі і валанцёры Карытас прынялі ўдзел у велікапосных рэкалекцыях. З 26 па 28 лютага ў Цэнтры св. Лукі ў Ляскоўцы, што пад Мінскам, прайшлі велікапосныя рэкалекцыі для супрацоўнікаў і валанцёраў дабрачыннай каталіцкай арганізацыі Карытас. Без усмешак не ўваходзіць! Каляднае свята для маладых людзей з абмежаванымі магчымасцямі прайшло ў Віцебску.

Tani druk ulotek, plakatów, banerów i rollup. Oferujemy też projekt logo, wizytówki naklejki i papier firmowy - Kompilo.com

Firma przyjazna dla NGO - Sprawdź. Firma przyjazna dla NGO - Sprawdź.

WHAT DOES FUNDACJAAVE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaave.pl Mobile Screenshot of fundacjaave.pl Tablet Screenshot of fundacjaave.pl

FUNDACJAAVE.PL SERVER

We discovered that a single page on fundacjaave.pl took one thousand three hundred and forty-three milliseconds to stream. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider fundacjaave.pl not secure.
77.55.110.161

We observed that this website is using the Apache/2 server.

FUNDACJA AVE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain fundacjaave.pl has the following on the site, "Pierwszy dzień przesłuchiwań za nami Jak się wam podobało? Ja już mam swoich pierwszych fawor." I observed that the website also said " Wszystkie prawa zastrzeżone copy 2011." They also stated " Design by Air Production s."

SEE OTHER DOMAINS

Fundacja AZYL w Łodzi, Psy i koty w potrzebie, pomoc dla psów

Bez kłopotu, bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności. Wystarczy, że klikniecie na podany poniżej link. Dziękujemy, że jesteście z nami 3.

Fundacja Babci Aliny - Strona Glowna

Znajdź czas aby nam pomóc. Fundacja Babci Aliny promuje ruch hospicyjny w Polsce, a za zebrane fundusze kupuje sprzęt medyczny dla polskich hospicjów. Kierujemy pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna wspierając hospicja w różnych regionach kraju. Na mapie zaznaczone jest ponad 50 hospicjów, którym Fundacja już pomogła. 30 czerwca - 6 lipca 2019.

Fundacja Bądź Aktywny O nas i naszych działaniach

Fundacja powstała 13 stycznia 2014. Pobudzanie i wspieranie aktywności społeczności lokalnych,. Nauka, edukacja, oświata i wychowanie dzieci, młodzieży, dorosłych,seniorów,. Promowanie idei uczenia się przez całe życie, włączając w to szkolnictwo zawodowe oraz kształcenie nieformalne,. Organizowanie pomocy społecznej, w tym pomocy ludziom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych osób i ich rodzin,.

Strona główna

XI Międzynarodowy Konkurs Baletowy Złote Pointy 2018. 22 października 2017 roku w Sali Koncertowej w Szczecinie odbędzie się premiera bajki. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków. Wakacje w Studio Tanecznym Fundacji Balet.

Fundacja Bo Cię Kocham